Muďoul trojlaločný roubovaný, banán severu (Asimina triloba), odrůdy 35 cm

Kód: 1518/WEL 1518/SUM 1518/REB 1518/GOL 1518/BIG 1518/BEL 1518/LYN 1518/SUN 1518/CON 1518/LAD Zvolte variantu
Neohodnoceno
1 027 Kč 916,96 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Skladem (4 ks) Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Roubované odrůdy muďoulu - Sunflower, Lynn´s favorite, Golden 3, Big River, Belle, Select, Sibley, Wells Delight, Summer Delight a Rebeca Gold. Banán severu neboli Paw Paw pochází ze Severní Ameriky, jeho plody jsou jedlé a chutnají jako mix ovoce banánu, ananasu, melounu, manga a avokáda. Plody mají velkou výživovou hodnotu.

Detailní informace

Kvalitní zabalení rostlin
Kvalitní zabalení rostlin
nehrozí poškození zásilky
Rychlé vyřízení objednávky
Rychlé vyřízení objednávky
většinu rostlin zasíláme i v zimě
Velký výběr
Velký výběr
zajímavých dřevin
Zkonzultujeme s vámi
Zkonzultujeme s vámi
jak se o rostlinu postarat

Detailní popis produktu

Roubované odrůdy muďoulu - Sunflower, Lynn´s favorite, Golden 3, Big River, Belle, Select, Sibley, Wells Delight, Summer Delight a Rebeca Gold. Banán severu neboli Paw Paw pochází ze Severní Ameriky, jeho plody jsou jedlé a chutnají jako mix ovoce banánu, ananasu, melounu, manga a avokáda. Plody mají velkou výživovou hodnotu. Muďoul je mrazuvzdorný do -25°C a netrpí na žádné škůdce ani choroby. U nás dosahuje velikosti max. 5 metrů. Dá se pěstovat i v nádobě. Plodí v období září až říjen cca od 3. - 4. roku života. Uvedené odrůdy jsou většinou částečně samosprašné, přesto je lepší pro dobré opylení pěstovat dvě rostliny vedle sebe - buď dva semenáče nebo jeden semenáč a jednu roubovanou rostlinu nebo dvě roubované rostliny.